HOMEOPĀTISKAIS MĀJAS ĀRSTS

Piedāvājam iepazīties ar izcilās latviešu ārstes homeopātes un skolotājas Rasmas Kalniņas grāmatu „Homeopātiskais mājas ārsts”.
Grāmata ir praktisks ceļvedis, kas slimības gadījumā ļaus ātri atrast piemērotākos ārstniecības līdzekļus, lai atvieglotu pacienta stāvokli. Grāmata iepazīstina ar homeopātijas attīstības vēsturi, ārstēšanas principiem un metodēm.

Ārste homeopāte Rasma Kalniņa 1932-2016

Rasma Kalniņa ir aizsākusi lielisku un ļoti būtisku praksi – homeopātiskās literatūras izdošanu latviešu valodā. Grāmata „Homeopātiskais mājas ārsts” ir viņas ilggadējā darba un pieredzes rezultāts. Tā ir vērtība, kas būs noderīga gan ārstiem, gan pacientiem.

Inguna Vecvagare, ārste – homeopāte,

Latvijas Homeopātu asociācijas prezidente


Rasma Kalniņa ir ieguldījusi milzīgu darbu, attīstot un skolojot mūsdienu Latvijas homeopātu paaudzi. Viņas grāmata viegli un ērti palīdzēs orientēties homeopātisko preparātu klāstā un labāk izprast to pielietojumu. Tomēr aicinu neaizrauties ar pašārstēšanos, un slimības gadījumā vislabāk ir uzklausīt ārsta homeopāta padomu.

Anna Kaļķe, ārste homeopāte

Pēdējos gados interese par homeopātiju pasaulē un arī Latvijā arvien pieaug, kas ir apsveicami. Taču cilvēkiem ne vienmēr pie rokas ir uzticams informācijas avots par homeopātijas pielietojumu, kas ir plašs un ļoti daudzveidīgs. Protams, vislabāk homeopātiskās zāles izvēlēties, konsultējoties ar ārstu homeopātu. Taču, ja kādu apstākļu dēļ tas nav iespējams, grāmata būs labs sabiedrotais veselības uzlabošanā.

Dace Gaile, ārste homeopāte

MENSTRUĀCIJU TRAUCĒJUMU ĀRSTĒŠANA

Ikvienai sievietei 1-2 reizes gadā ieteicams apmeklēt ginekologu un pārbaudīties arī tad, ja nav jūtami nekādi traucējumi. Tas palīdzēs savlaicīgi atklāt slimību, ja tāda ir, bet sieviete to nav jutusi. Šeit ieteikti tikai daži līdzekļi, kas atvieglina vai novērš sliktu pašsajūtu menstruāciju laikā. Jebkurā gadījumā, ja pamanīti slimības simptomi, jāapmeklē ārsts, lai izdarītu nepieciešamos izmeklējumus un noteiktu pareizu diagnozi. Citādi slimība var ieilgt un vēlāk tā grūti un ilgi jāārstē. Homeopātiskie līdzekļi labi izārstē ginekoloģiskus iekaisumus, neauglību un citas saslimšanas, Taču šeit katrā gadījumā tikai ārsts pratīs izvēlēties piemērotos līdzekļus.

Cimicifuga D4 – Cimicifuga racemosa – cimicifuga
Simptomi: sāpes mugurā ar izstarojumiem un gūžām.

Krampjveida sāpes vēdera lejasdaļā. Bieži reizē ir arī histērijas simptomi un galvassāpes.

Deva: pa 10 pilieniem 3-4 reizes dienā menstruāciju laikā.

Pulsatilla D6 – Pulsatilla pratensis – pļavas silpurene
Ieteicams maigām, mazasinīgām, nervozām sievietēm.

Simptomi: Garastāvoklis mainīgs. Pirms menstruācijām smagums vēdera lejasdaļā. Menstruācijas parādās vēlu, asiņu maz, tās var būt neregulāras, to laikā var būt asiņošana no deguna, zarnām, hemoroīdiem. Menstruālā asiņošana lēkmēm, ar stiprām sāpēm vēdera lejasdaļā.

Deva: pa 10 pilieniem 3-4 reizes dienā menstruāciju laikā.

Chamomilla D3 – Chamomilla officinale – kumelītes

Simptomi: liels nervozs nemiers, stipra asiņošana ar tumšiem asiņu gabaliem.

Deva: pa 10 pilieniem 3-4 reizes dienā menstruāciju laikā.

Magnesium phosphoricum 6 – fosforskābais magnēzijs

Simptomi: visstiprākās sāpes tieši pirms menstruācijas iestāšanās. Spiediena sajūta uz urīnpūsli un resno zarnu.

Deva: pa 10 pilieniem 3-4 reizes dienā menstruāciju laikā.

Belladonna D3 – Atropa Belladonna – vilkoga

Simptomi: sāpes pirms menstruācijas un menstruāciju laikā. Tās uznāk pēkšņi un tāpat arī pāriet. Šķiet, ka viss spiežas uz leju, labāk taisni sēžot. Reizēm var būt spiedošas galvassāpes ar pulsēšanu deniņos.

Deva: pa 10 pilieniem 3-4 reizes dienā menstruāciju laikā.

Veratrum album D3 – baltais čemeriņš

Simptomi: menstruāciju laikā vājums līdzīgs ģībšanai, slikta dūša, caureja. Pirms tām var būt deguna asiņošana, reiboņi, dūkšana ausīs.

Deva: pa 10 pilieniem 3-4 reizes dienā menstruāciju laikā.

Par homeopātisko preparātu iegādi vairāk uzzini šeit:
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.
Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu.
© SIA Homeopātija